+38 (050) 537-09-92
elpat.tm@gmail.com
ул. Комарова, 3
Черновцы, 58018
Пн - Пт 9.00-18.00
Сб, Вс - выходные
Патентная
фирма

      Унікальний прилад "Біопромінь" розробив харків'янин Анатолій Малихін. Відтепер не потрібно проходити неприємну процедуру, коли проколюють палець чи вену, висмоктують від 10 до 30 мілілітрів крові і відсилають матеріал у лабораторію.

       

         Пристрій українця видає за один раз 131 показник крові, серед яких і швидкість осідання еритроцитів, загальний білок, лімфоцити. Уся ця процедура займе лише 5 хвилин. Для порівняння, традиційний метод потребує декількох годин чи навіть дня. Все що потрібно – приєднати до тіла 5 датчиків: 2 на шиї поблизу сонної артерії, 2 під пахвами і останній на животі. Далі лікар вводить у комп'ютерну програму вік, стать, вагу, зріст, частоту пульса і дихання пацієнта. Незабаром на моніторі висвітлюються дані діагностики.

         Розробки українця тривали 25 років. Точність даних до 98%, що не поступається традиційному способу. Однак переваги "Біопроменя" затьмарює ціна. Викласти за чудо-апарат доведеться 20 тисяч доларів.

          Зараз такий прилад є лише в декількох клініках України, однак його вже успішно використовують у Китаї, Об'єднаних Арабських Еміратах, Чехії, Білорусі та Росії.

            Джерело:http://vinahid-roky.iii.ua

Поделиться с друзьями: