передача прав, ліцензійні договори, авторські договори, франчайзинг
* * *
Жодне підприємство, яке хоче зайняти свою нішу на зовнішньому або внутрішньому ринку технологій, товарів або послуг не зможе прогресивно розвиватися без участі у торгівлі правами на об'єкти інтелектуальної власності.
Торгівля науково-технічними досягненями, винаходами, ноу-хау, промисловими зразками і товарними знаками може здійснюватися практично в усіх сферах діяльності підприємства незалежно від її видів. Зараз у світі діє понад 200 тис. угод про міжнародну передачу технологій. Цікаво, що у свій час Японія, шляхом скупки "законсервоваваних" та напівзабутих патентів змогла використати те, що рахувалося безперспективним і було відкинуте у США та інших промислово-розвинутих країнах і завдяки вмілій патентній політиці за короткий час вийшла на одне із перших місць у світі серед промислово розвинутих країн.
Міжнародна і внутрішня торгівля ліцензіями істотно відрізняється від інших видів зовнішньоекономічних і внутрішніх зв'язків. Багато особливостей мають і самі ліцензійні договори та договори про передачу прав на промислову власність, які значно відрізняються від інших комерційних контрактів.
Звернувшись до нас, Ви зможете отримати наступні послуги:
- консультації щодо і з тактики продажу, придбання і використання прав на інтелектуальну властність при бізнес- плануванні;
- консультації по ліцензійних договорах , розробка ліцензійних договорів про передачу прав на об'єктів промислової власності і реєстрація договорів в компетентних органах;
- консультації по договорах про передачу прав на об'єкти промислової власності, їх розробка та реєстрація в компетентних органах;
Для здійснення процедури передачі права на торгову марку від Вас необхідні наступні матеріали:
1. Повна копія свідоцтва на знак для товарів і послуг.
2. Реквізити особи - власника торгової марки.
3. Реквізити особи - правонаступника торгової марки.
4. Інформація: чи всі товари або/і послуги передаються правонаступнику чи частково
5. Інформація: за оплату або без оплати власник торгової марки передає право правонаступника торгової марки. На підставі наданих Вами матеріалів і інформації, фахівці нашого патетного агентсва підготують внутрішні документи для ведення діловодства та договір про передачу права на торгову марку. Після підписання всіх документів, ми готуємо і направляємо на державну реєстрацію комплект документів для передачі права на торгову марку в Державну службу інтелектуальної власності України.
Автору та іншій особі, яка має авторське право, належить виключне право надавати іншим особам дозвіл на використання твору будь-яким одним або всіма відомими способами на підставі авторського договору.
Відповідно до Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг»: «Власник свідоцтва (на знак для товарів і послуг) може передавати будь-якій особі право власності на торговельну марку (товарний знак) повністю або щодо частини товарів і послуг, на підставі договору »(ст. 16 п. 7 Закону). Таким чином, власник зареєстрованої торгової марки має право за оплату або без оплати передавати право на дану торгову марку іншій особі.
© ELPAT, 2015.
Патентне агентство України